O firmie

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze finansowo-księgowej i kadrowo-płacowej podmiotów gospodarczych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Zajmujemy się zarówno usługami na rzecz firm jednoosobowych, jak i spółek zorganizowanych w różnych formach prawnych. Prowadzimy księgi rachunkowe, przychodów i rozchodów, a także  ewidencyjne - stosowane przy rozliczaniu ryczałtu ewidencjonowanego.

Jesteśmy firmą od wielu lat rozwijającą się w Szczecinie. Nieustannie zdobywane doświadczenie utwierdza nas w tym, jak wiele elastyczności wymaga nasz zawód oraz świadczone dla Państwa usługi księgowe. Nasze biuro rachunkowe troszczy się jednak nie tylko o szeroki zakres usług księgowych, ale również atrakcyjny cennik, dostosowany do Państwa potrzeb. W ten sposób, mając na uwadze unikalność każdego biznesu, udaje nam się dobierać rozwiązania indywidualnie, dostosowane do profilu danej działalności. Przygotowanie zawodowe oraz wieloletnie doświadczenie gwarantują pełen profesjonalizm świadczonych przez nasze biuro rachunkowe usług.

Biuro Rachunkowe LERIT Sp. z o.o.  świadczy usługi na podstawie certyfikatu nadanego przez Ministra Finansów. Dla bezpieczeństwa naszych Klientów jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Jesteśmy przekonani, że księgowość Państwa firmy pozostawiona w naszych rękach okaże się drogą prowadzącą do sukcesu.

 

Księgowość

Nowoczesne biuro świadczące usługi księgowe nie tylko w obszarze Szczecina, ale również na terenie całego kraju, dostosowane jest do potrzeb biznesu nowoczesnego, dynamicznego i wymagającego indywidualnych rozwiązań. Tylko księgowość skrojona na miarę będzie w stanie wnieść do biznesowej codzienności korzystne optymalizacje oraz usprawnienie wielu standardowych czynności. Współpraca z naszymi wykwalifikowanymi ekspertami pozwoli Państwu na skupieniu swojej uwagi na sprawach, które dla danej działalności są naprawdę ważne.